Prezentujemy próbne wydruki Toppi. Kolekcja #1: Zaczarowany świat

Jeszcze przed weekendem dotarły do nas próbne wydruki komiksu Toppi. Kolekcja. Tom 1: Zaczarowany świat, pierwszej części kolekcji poświęconej twórczości wielkiego mistrza komiksu. Komiks jest dostępny w przedsprzedaży w zakładce „Sklep” oraz na platformie Allegro. Premiera już niebawem – 25 kwietnia!    

0 komentarzy

Prezentujemy próbne wydruki Nautilusa!

Premiera Nautilusa, naszej listopadowej nowości autorstwa Mathieu Mariolle (Droga miecza) i Guénaëla Grabowskiego, zbliża się wielkimi krokami. Prace nad komiksem idą pełną parą, a na dowód przedstawiamy ozalidy Nautilusa 🙂 Komiks trafi do sklepów w okolicach 25 listopada.  

0 komentarzy

Prezentacja Horacio d’Alba

Do naszego magazynu dotarła pierwsza listopadowa premiera Horacio d’Alba autorstwa Jérôme’a Le Grisa (scenariusz) i Nicolasa Sinera (ilustracje). Zapraszamy do galerii i prezentacji. Komiks dostępny w naszym sklepie.   Zdjęcia wykonane przez zespół Lost In Time.

0 komentarzy

Rozmowa z autorami „Walizki”

Zapraszamy do rozmowy przeprowadzonej z autorami komiksu Walizka. W 2013 roku stworzyliście krótką animację La Valise, opowiadającą o wiedźmie pomagającej ludziom uciec przed reżimem. Jak wyglądała droga do momentu, w którym stwierdziliście „zróbmy o tym komiks”? Morgane Schmitt Giordano: Ta krótka animacja była właściwie projektem studenckim. Po jej nakręceniu wszyscy skończyliśmy edukację i wiedzieliśmy, że… Czytaj więcej »Rozmowa z autorami „Walizki”

0 komentarzy

Prezentacja Dzikiego Zachodu

Dziki Zachód, tom 1: Calamity Jane autorstwa Thierry’ego Glorisa i Jacques’a Lamontagne’a jest już w naszym magazynie. Zapraszamy do krótkiej prezentacji:   

0 komentarzy

Próbne wydruki Dzikiego Zachodu

Z naszej strony prace nad komiksem Dziki Zachód #1: Calamity Jane autorstwa Thierry’ego Glorisa i Jacques’a Lamontagne’a zostały zakończone. Teraz pałeczkę przejęła drukarnia, która przesłała nam próbne wydruki 🙂  

0 komentarzy

Komiksy Lost In Time na Allegro

Od 20 października nasze komiksy znajdziecie także w oficjalnym sklepie wydawnictwa Lost In Time na Allegro! Zapraszamy do odwiedzin!    

0 komentarzy

Pocztówki z Dzikiego Zachodu!

Aby podziękować wszystkim tym, którzy postanowili wesprzeć wydawnictwo, zamawiając Dziki Zachód, tom 1: Calamity Jane bezpośrednio w naszym sklepie, postanowiliśmy dołączyć do zamówień przedsprzedażowych dwie pocztówki (10×15 cm) z ilustracjami z komiksu. Drogą głosowania przeprowadzonego na Facebooku wyłoniliśmy poniższe wzory!  

0 komentarzy

Posiadłość w obiektywie

Pierwszy tom Posiadłości dotarł do naszego magazynu z końcem sierpnia i wygląda… przekonajcie się sami!       

1 komentarz

Dziki Ląd w opiniach recenzentów!

Od czasu premiery Dziki Ląd zawitał już pod niejedną strzechę, w tym także do recenzentów – zarówno tych piszących, jak i nagrywających filmiki czy podcasty. Przygotowaliśmy dla Was krótką prezentację komiksu wraz z opiniami krytyków. Linki do pełnych recenzji znajdziecie tutaj.

0 komentarzy

Dziki Ląd już w sprzedaży!

Dziki Ląd dotarł do nas z drukarni! Zapraszamy na krótką sesję fotograficzną naszego pierwszego komiksu. Jednocześnie informujemy, że wszystkie zamówienia przedpremierowe w naszym sklepie zostały już wysłane.  

0 komentarzy

Przedsprzedaż Dzikiego Lądu!

Z przyjemnością informujemy, że 30 kwietnia rozpoczęliśmy przedsprzedaż Dzikiego Lądu! Komiks możecie zamówić przedpremierowo na naszej stronie z 20% rabatem oraz w sklepach: Gildia, Centrum Komiksu i Tania Książka.

0 komentarzy
vault-logo

Vault Comics, czyli skarbiec fantastyki

Vault Comics to stosunkowo nowe wydawnictwo na amerykańskim rynku, powstałe w 2016 roku z inicjatywy redaktora naczelnego Adriana Wassela, CEO i wydawcy Damiana Wassela, dyrektora artystycznego Nathana Goodena i Damiana Wassela seniora, pełniącego funkcję prezesa. Po paru latach funkcjonowania w komiksowym świecie wydawnictwo trzyma się pierwotnych założeń, stawiając na interesujące i nieszablonowe tytuły przynależące gatunkowo… Czytaj więcej »Vault Comics, czyli skarbiec fantastyki

0 komentarzy

Wydawnictwo? Ale dlaczego?

Wszystko zaczęło się od Kaczora Donalda. W latach 90. pochłaniałem praktycznie wszystko, co pojawiało się z kaczorem w marynarskim wdzianku – dwutygodnik (później tygodnik), Giganty, wydania specjalne, a w nowym tysiącleciu doszły jeszcze MegaGiga i Mamuty… Mimo to niektórych wydań i starszych numerów, w tym Donald Ducka i Mickey Mouse’a brakowało w kolekcji. Z pomocą… Czytaj więcej »Wydawnictwo? Ale dlaczego?

0 komentarzy